Hétvégi sportesemények

on .

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

 február 1., szombat:
    --------------------
    Atlétika
Fedettpályás Budapest Bajnokság, SYMA csarnok 12.00

    Asztalitenisz
    World Tour-verseny, Szombathely - női és férfi egyes, elődöntők 10.30, női egyes, döntő 14.30, férfi egyes, döntő 15.15

    Kézilabda
    Női BL, középdöntő, II. csoport, 1. forduló:
Győri Audi ETO KC-Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 18.30 
    Női KEK, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Érd-Buxtehude (német) 15.30
    Női EHF Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Fehérvár KC - Ipress Center-Vác 16.00
    Férfi NB I:
B.Braun Gyöngyös-Csurgó 18.00
Pick Szeged-PLER Budapest 18.00
Mezőkövesd-Vác 18.00
    Női NB I:
Dunaújvárosi KA - EUBility Group-Békéscsaba 18.00
MTK Budapest - Siófok Galérius Fürdő 18.00
    XI. Kárpát Meditop Kupa nemzetközi női kézilabda-torna, Szekszárd, 9.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Sopron KC-Kaposvári KK 18.00
Zalakerámia-ZTE KK - EGIS Körmend 19.00
    Női Közép-Európai Liga:
DVTK-Novi Zagreb (horvát) 18.00 
PEAC-Pécs - Spisska Nova Ves (szlovák) 18.00
    Női NB I:
HAT-AGRO UNI Győr - ZTE NKK 16.00 
MTK-Budapest - MKB Euroleasing Vasas 16.45 

    Öttusa
    NU-SKIN nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest - női verseny: vívás (BVSC-csarnok) 8.00, úszás (BVSC-uszoda) 13.50, lovaglás (Nemzeti Lovarda) 16.15; férfi verseny: lovaglás (Nemzeti Lovarda) 9.30, úszás (BVSC-uszoda) 12.30, vívás (BVSC-csarnok) 14.00

    Röplabda
    Férfi NB I:
Juniorválogatott-MAFC BME, Dunaújváros 13.00 
PTE-PEAC - Vegyész RC Kazincbarcika 17.30
    Női Közép-európai Liga:
Vasas Óbuda-SVS Post Schwechat (osztrák) 18.00

    Sportlövészet
Légfegyveres ob, Százhalombatta 8.15

    Vívás
    WestEnd női párbajtőr Grand Prix, Budapest - selejtező (Angyalföldi Sportközpont) 10.00

    Vízilabda
    Férfi ob I:
BVSC-Zugló - RacioNet-Honvéd, Szőnyi út 17.00
Lactiv-VasasPlaket - KSI SE, Komjádi uszoda 18.00
OSC-Újbuda - Kaposvári VK 19.00
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC - ZF-Eger 19.00 
PVSK-Fűszért - Hegyvidék-Ybl 19.00

    február 2., vasárnap:
    ---------------------
    Jégkorong
    Mol Liga:
FTC-Dab.Docler 19.00

    Kézilabda
    Férfi NB I:
Balatonfüred - Grundfos-Tatabánya 18.00
    Női KEK, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Bergen (norvég) 19.15 
    XI. Kárpát Meditop Kupa nemzetközi női kézilabda-torna, Szekszárd, 9.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco KC Szombathely 18.00
Pécsi VSK-PANNONPOWER - FORTRESS Jászberény 18.00

    Röplabda
    Női NB I:
FATUM-Nyírsuli - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 16.00
LINAMAR-Békéscsabai RSE-VESC 16.00
Vasi Sport Akadémia-Vasas Óbuda 16.00
ALBRECHT MVSC MVSI - MTK-Budapest 17.00
Aluprof-TF-Budapest - Palota RSC 17.00
    Női Közép-európai Liga:
TEVA Gödöllő - Askö Linz-Steg (osztrák) 16.00

    Sportlövészet
Légfegyveres ob, Százhalombatta 9.15

    Öttusa
    NU-SKIN nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest (Syma csarnok)- kombinált szám, nők 13.00, kombinált szám, férfiak 14.50

    Vívás
    WestEnd női párbajtőr Grand Prix, Budapest - 64-es tábla (Angyalföldi Sportközpont) 8.00, négyes döntő (WestEnd bevásorlóközpont, Millennium Udvar) 16.45