Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

on .

 A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 15., szerda:
    -------------------
    Duna
16.00 és 20.55: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Sport1
17:45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Oroszország-Szerbia
20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Lengyelország-Franciaország

    Sport2
16.00: Kosárlabda, női Euroliga, Jekatyerinburg-Győr
21.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás, Manchester City-Blackburn

    SportKlub
17.55: Kézilabda, női NB I, Győr-FTC
20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Olympique Lyon-Olympique Marseille

    Eurosport
3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
 
    Eurosport 2
3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Kazan-Valencia
19.30: Síakrobatika, vk, Egyesült Államok, mogul
20.30: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Digisport 1
15.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Catania-Siena
19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Athletic Bilbao-Real Betis
21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Osasuna-Real Madrid
 
    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Spezia
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Atalanta

    január 16., csütörtök:
    ----------------------
    M1
20.05: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Norvégia

    Duna
15.30 és 20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Sport1
2.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals
21.00: Kosárlabda, NBA, Atlanta Hawks-Brooklyn Nets

    Sport2
18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland
20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Dánia-Csehország

    SportKlub
19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Atomerőmű

    Eurosport
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, Olaszország, női sprint
17.15: Síugrás, vk, Wisla
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
 
    Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
11.00: Síugrás, vk, Wisla, selejtező
12.00: Síakrobatika, vk, Val Thorens, síkrossz
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Digisport
17.00: Kosárlabda, női Európa Kupa, DVTK-Universitesi Istanbul
19.55: Labdarúgás, Király Kupa, Villarreal-Real Sociedad
21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Getafe-Barcelona

    Digisport 2
19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Makkabi Electra
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Kuban Krasznodar