Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

on .

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 


    január 13., hétfő:
    -----------------
    Duna
18.30: FIFA-gála, a FIFA-Aranylabda és a Puskás-díj átadása, Zürich

    Sport 1
17.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Szerbia-Lengyelország
20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Franciaország-Oroszország
 
    SportKlub
18.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Udinese
20.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Chievo
  
    Eurosport
1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
9.00 és 10.40: Tenisz, Australian Open, Melbourne
18.30: FIFA-gála, a FIFA-Aranylabda és a Puskás-díj átadása, Zürich
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
 
    Eurosport 2
1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Digisport 1
20.50: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Arsenal
 
    Digisport 2
18.25: Jégkorong, Mol Liga, UTE-Miskolci Jegesmedvék
 
    január 14., kedd:
    ----------------
    M1
17.50: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Izland

     Sport 1
20.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás 
 
    Sport 2
14.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg Magnyitogorszk-Szalavat Julajev
18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Macedónia-Csehország
20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Norvégia-Spanyolország

    SportKlub
20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain
 
    Eurosport
1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
9.00 és 10.40: Tenisz, Australian Open, Melbourne
17.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 1. futam
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
20.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, Ausztria, női műlesiklás, 2. futam
21.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London
 
    Eurosport 2
1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
20.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bilbao-Panioniosz 
 
    Digisport 1
19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Almeria-Racing Santander
21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Atlético Madrid-Valencia
 
    Digisport 2
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma