Élő tv-sportközvetítések

on .

 A pénteki, a szombati és a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 


    január 10., péntek:
    -------------------
    Sport 1
17.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Cibona Zagreb

    Sport 2
18.00: Jégkorong, KHL, All Star-hétvége, Legendák mérkőzése

    Sportklub
10.30: Autósport, 24 órás verseny, Dubaj
14.30: Autósport, 24 órás verseny, Dubaj
20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco

    Eurosport
11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt, női lesiklás, edzés
14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, női egyéni
18.30: Darts, világbajnokság, Frimley Green
20.35: Darts, világbajnokság, Frimley Green

    Eurosport 2
14.00: Síugrás, világkupa, Bad Mitterndorf, selejtező
16.00: Hódeszka, világkupa, Jauerling
17.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Breckenridge

    Digisport 1
9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney, döntő
18.15: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - Széchenyi Bank-FTC

    Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Zalgiris Kaunas
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Unicaja Málaga

    január 11., szombat:
    --------------------

    Sport 1
4.00: NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-St. Louis Blues
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Barcelona
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla

    Sport 2
9.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő
14.30: Jégkorong, KHL, All Star-hétvége, ügyességi verseny
16.00: Jégkorong, KHL, All Star-hétvége, All Star-mérkőzés
22.15: Amerikaifutball, NFL, főcsoport-elődöntő, Seattle Seahwks-New Orleans Saints

    Sportklub
8.00: Autósport, 24 órás verseny, Dubaj
15.30: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Kaposvár
17.45: Labdarúgás, Serie A, Livorno-Parma
19.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Lazio

    Eurosport
9.30: Szánkó, világkupa, Oberhof, kettes, 1. futam
10.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriásműlesiklás, 1. futam
11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchensee, női lesiklás
12.45: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi egyéni verseny
14.30: Síugrás, világkupa, Tauplitz
15.45: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, férfi és női szabadstílusú sprint

    Eurosport 2
10.45: Szánkó, világkupa, Oberhof, kettes, 2. futam
12.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve, ugrás
13.30: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriásmulesiklás, 2. futam
14.15: Szánkó, világkupa, Oberhof, nők, 2. futam
14.45: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve, Gundersen
15.45: Darts, világbajnokság, Lakeside, elődöntő

    Digisport 1
13.40: Labdarúgás, Premier League, Hull City-Chelsea
15.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Crystal Palace
18.25: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Swansea City

    Diogisport 2
18.00: Kosárlabda, NCAA, Syracuse-UNC

    január 12., vasárnap:
    ---------------------
    M1
18.05: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Spanyolország, Aalborg

    Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Rayo Vallecano 
15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Izland-Norvégia, Aalborg
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Madrid
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Málaga

    Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Indianapolis Colts
19.00: Amerikaifutball, NFL, főcsoport-elődöntő, Carolina Panthers-San Francisco 49ers
22.30: Amerikaifutball, NFL, főcsoport-elődöntő, Denver Broncos-San Diego Chargers

    Sportklub
12.15: Labdarúgás, Serie A, Torino-Fiorentina
14.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Juventus
17.15: Jégkorong, EBEL, Alba Volán-Linz
20.15: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Milan

    Europsort
9.30: Alpesi síelés, világkupa, Altenmarkt-Zauchensee, női kombináció, lesiklás
10.30: Alpesi síelés, világkupa, Adelboden, férfi kombináció, lesiklás
11.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, női üldözéses verseny
12.00: Szánkó, világkupa, Oberhof, férfiak, 2. futam
13.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi üldözéses verseny
14.00: Síugrás, világkupa, Tauplitz
16.00: Sznúker, Mesterek versenye, London
18.30: Darts, világbajnokság, Frimley Green, döntő
20.00: Sznúker, Mesterek versenye, London

    Eurosport 2
10.30: Szánkó, Világkupa, Oberhof, férfiak, 1. futam
11.30: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, férfi és női sprint
12.45: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense, női kombináció, műlesiklás
13.30: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi kombináció, műlesiklás
15.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve, sprint csapatverseny
17.15: Darts, világbajnokság, Frimley Green, elődöntő
20.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Breckenridge, félcső

    Digisport 1
15.00: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Manchester City
17.05: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Liverpool