Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

on .

A különböző sportcsatornák élő sportközvetítésinek gyűjteménye a hétvégére.

 

január 3. péntek:
    ------------------
    Sport 2
20.15: Kosárlabda, Adria-liga, MZT Szkopje-Szolnoki Olaj

    Sportklub
16.40: Kézilabda, Provident Kupa, Magyarország-Csehország
18.45: Jégkorong, EBEL, Alba Volán-Znojmo

    Eurosport
10.15: Sífutás, világkupa, Toblach, női 15 km-es szabadstílusú verseny
12.00: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi 35 km-es szabadstílusú verseny
14.00: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Innsbruck selejtező
15.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, férfi sprint
17.45: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint
    
    Eurosport 2
13.00: Síugrás, női világbajnokság, Csajkovszkij
14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha, elődöntő
17.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, elődöntő

    Digisport 1
6.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, elődöntő
11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, elődöntő
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Bayern München
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Fenerbahce

    január 4., szombat:
    --------------------
    Sport 1
13.15: Labdarúgás, FA Kupa, Blackburn Rovers-Manchester City
15.45: Labdarúgás, FA Kupa, Rochdale-Leeds United
18.15: Labdarúgás, FA Kupa, Arsenal-Tottenham
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Granada

    Sport 2
4.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, elődöntő
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Levante
22.15: NFL, 1. wild card-mérkőzés, Indianapolis Colts-Kansas City Chiefs

    Sportklub
21.00: Kosárlabda, ACB Liga, Laboral Kutxa-FC Barcelona

    Eurosport
8.00: Északi összetett, világkupa, Csajkovszkij, ugrás
11.00: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme, férfi 10 kmes szabadstílusú verseny
12.15: Sílövészet, világkupa, Oberhof, férfi üldözéses verseny
14.00: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Innsbruck
16.00: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme, női 5 km-e szabadstílusú verseny
16.45: Sílövésazet, világkupa, Oberhof, női üldözéses verseny
17.45: Szánkó, világkupa, Königsee, kettes, 1. futam
18.45: Szánkó, világkupa, Königsee, kettes, 2. futam

    Eurosport 2
10.00: Északi összetett, világkupa, Csajkovszkij, Gundersen
12.30: Síugrás, női világbajnokság, Csajkovszkij
16.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Doha

    Digisport 1
2.30: Amerikaifutball, NCAA, Orange Bowl
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő

    január 5., vasárnap:
    --------------------
    Sport 1
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Elche
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Espanyol
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

    Sport 2
2.00: NFL, 2. wild card-mérkőzés, Philadelphia Eagles-New Orleans Saints
6.30: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, döntő
12.45: Labdarúgás, FA Kupa, Nottingham Forest-West Ham United
15.15: Labdarúgás, FA Kupa, Derby County-Chelsea
17.30: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Swansea
19.30: NFL, 3. wild card-mérkőzés, Cincinnati Bengals-San Diego Chargers
22.30: NFL, 4. wild card-mérkőzés, Green Bay Packers-San Francisco 49ers

    Sportklub
14.45: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Cagliari
17.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Livorno
19.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Roma

    Eurosport
8.00: Északi összetett, világkupa, Csajkovszkij, ugrás
9.45: Északi összetett, világkupa, Csajkovszkij, Gundersen
11.30: Szánkó, világkupa, Königsee, férfi verseny, 2. futam
12.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof, férfi tömegrajtos verseny
13.30: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme, női 9 km-es szabadstílusú verseny
14.45: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme, férfi, 9 km-es szabadstílusú verseny
15.45: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női tömegrajtos verseny
16.30: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen, selejtező

    Eurosport 2
10.00: Szánkó, világkupa, Königsee, férfi verseny, 1. futam
13.15: Szánkó, világkupa, Königsee, csapat váltó
    
    Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

MTI